Straplez önü kısa arkası uzun abiye modelleri

Abiyemiz arkası uzun önü kısa abiye modelidir.Bu tarz abiyeler bu sezonda çok rövanşta olan abiyeler arasındadır.Abiyemiz kısa kumaş drapeleri olan abiye modelidir.Abiyemizin üzeri taş işlemeli bir abiye modelidir.Üzerindeki işlemeler abiyemize çok şık bir görünüm katmıştır.Abiyemiz özel günler için çok ideal bir abiye modelidir.

Balık etek abiye modelleri

Abiyemiz straplez kesim balık etek kesimi olan bir abiye modelidir.Abiyemiz drapeli bir abiye modelidir.Abiyemizin siyah dantel parçaları abiyemize çok değişik bir hava katmıştır.Abiyemiz özel günler için çok şık ve değişik duran bir abiye modelidir.

Uzun kollu abiye modelleri

Abiyemiz uzun kollu bir abiye modelidir.Abiyemizin üst kısmı kaftan şeklinde tasarlanmış bir abiye modelidir.Alt kısmı ise sade askılı olan bir abiye modelidir.Kaftan tarzında oln bu abiye son yıllarda bayanlarımızın çok tercih ettiği bir abiye modelidir.

Askılı abiye modelleri

Abiyemiz askılı bir abiye modelidir.Abiyemiz kalp yaka kesimi olan bir abiye modelidir.Abiyemizin göğüs kısmındaki işlemeleri abiyemize çok zengin bir görünüm katmıştır.Abiyemiz yaz aylarındaki düğünler için çok ideal bir abiye modelidir.