Anasayfa > kırmızı tesettür abiyeler

Kırmızı dantel tesettürlü abiye modeli

Kapalı bayan arkadaşlar son yıllarda sizler için çok güzel ve şık olan abiye modelleri üretilmeye başladı. Bugünde size yılın modasına uygun olan bir tesettürlü abiye modeli paylaşmak istiyorum. Şifon ve dantel olan bu abiyemiz nişan günlerinizde ve özel günlerde giyilecek olan ideal olan bir abiye modelidir. İşte sizler için şık ve güzel olan

Devamını oku

Kırmızı siyah dantel tesettürlü abiye

Sevgili hanımlarımız için çok güzel olan bir abiye modelimiz var.   Kapalı bayan arkadaşlarımız abiye seçimi yaparken baya bir zorlanıyor.   Biz onalar için bugün çok güzel olan bir kapalı bayan abiye modeli yayınlıyoruz.   İki renk uyumunun bir arada kullanıldığı abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir.   Geniş kol olan abiyemizi sizler için yayınlıyorum.  

Devamını oku

Kırmızı uzun kol tesettürlü nişan tuvaleti

Sevgili hanımlar eğer kapalı olan bir bayansınız elimizde sizler için çok güzel olan bir tuvalet modelidir.   Nişan tuvaletimiz çok güzel olan bir tuvalet modelidir.   Kabarık uzun kol tesettürlü olan abiyemiz çok güzel olan bir tuvalet modelidir.   İşlemeler ile güzellik kazanan tuvaletimizi sizler için yayınlıyoruz.  

Devamını oku

Kırmızı tesettürlü nişan tuvaleti

Kapalı bayan arkadaşlarımız elimizde çok güzel olan bir  nişan tuvaleti modelimiz var.   Nişan tuvaletimiz uzun kolu tesettürlü olan bir tuvalet modelidir.   Üzerindeki işlemler ile güzellik kazanan bu tuvaletimiz çok güzel olan bir tuvalet modelidir.   Renk olarakta çok güzel olan tuvaletimiz nişan ve kına günleriniz için ideal olan bir tuvalet modelidir.   İşte tuvaletimiz.  

Devamını oku

Kırmızı tesettürlü abiyeler

Sevgili kapalı bayanlar sizler için elimde sizler için elimde çok şık bir örgü  modelidir.   Eskiden kapalı bayanlar için abiye bulam bir iskenceydi şimdi ise çok kolay bulunur hale geldi.   Evet bayanlar şimdi yayınlıyacağım abiyemiz balık etek olan bir abiye modelidir.  Abiyemiz sade tasarlanmış olan bir abiye modelidir.   Abiyemiz siyah dantelinde üzerinde kullanıldığı şık

Devamını oku
Social Media Tabs