Eflatun şifon abiye

Eflatun şifon abiye

Eflatun abiye rengi çok kullanışlı olan bir abiye örneğidir. Bolerolu olarak tasarlanmış olan bu abiye straplez kesim olan bir abiye modelidir. Sizde iki çeşit olarak giyilecek olan bu abiyeyi inceleyin derim.

2 Nisan 2014
bosluk

Turkuaz mavisi abiye

Turkuaz mavisi abiye

Turkuaz mavisi rengi abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir. Abiyemiz işlemeli olan bir abiye modelidir. Uzun olan abiyemiz sade tasarlanmış olan bir abiye modelidir. Bolerolu yapılmış olan abiyemiz çok kıymetli olan bir abiye modelidir. Sizde bolerolu bir abiye arıyorsanız bu abiyemiz tam sizlik.

16 Mart 2014
bosluk

Yeşil uzun işlemeli abiyeler

Yeşil uzun işlemeli abiyeler

Abiyemiz balık etek formunda yapılmış olan bir abiye modelidir.Abiyemizin tamamı saten kumaş üzerine altın rengi simlerle işlenmiş olan bir abiye modelidir.Kına gecesinde hem abiye hemde bindallı tarzı bir kıyafet giymek isteyen gelin adayları içinde ideal bir abiye modelidir.

10 Mayıs 2013
bosluk

Lacivert uzun kollu bolerolu abiyeler

Lacivert uzun kollu bolerolu abiyeler

Abiyemiz alttan straplez olan fakat üzerine bolerolu çeket giyilerek iki şekilde kullanılan bir abiye modelidir.Abiyemiz alttan sade ve çeketi süslü kullanıldığından çok şeker duran bir abiye modelidir.Abiyemizin üzerindeki işlemeler abiye asalet ve zerafet kazandırmıştır…

21 Aralık 2012
bosluk

Bolerolu çeketli abiye modelleri

Bolerolu çeketli abiye modelleri

Abiyemiz bolerolu bir abiye modelidir.Abiyemiz iki parçalı alltan askılı bir abiye modelidir.Abiyemizin üzerinde sarı yaldızla çok hafif işleme vardır.Bolerolu abiyeler uzun kollu abiye giymek isteyen bayanlarımız için ideal bir abiye modelidir.

28 Kasım 2012
bosluk

Beyaz bolerolu abiye

Beyaz bolerolu abiye

Abiyemiz bolerolu bir abiye modelidir.Santuğ kumaşla yapılmış abiyemiz çok alımlı bir abiye modelidir.Üzerindeki taş işlemeler ise abiyemize zengin bir görünüm kazandırmıştır.Gerçekten özel günlerde bayanlarımızın giyebileceği harika bir abiye modelidir.

29 Ocak 2012
bosluk

Gri straplez kısa abiye

Gri straplez kısa abiye

Boleromuz kısa ve straplez kesim bir abiye modelidir.Kısa abiye modeli bayanlarımızın çok tercih ettiği bir abiye modelidir.Üzerindeki bolero abiyemize çok zengin bir görünüm kazandırmıştır.Özel günlerde bayanlarımızın giyebileceği harika şık ve güzel bir tasarımı olan abiye modelidir.

5 Ocak 2012
bosluk
  • Sayfa 1 / 2
  • 1
  • 2
  • >
moda gelinlikler Son Yazılar FriendFeed

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler


Örgü dantel modelleri Örgü dantel modelleri Social Media Tabs