Beyaz kabarık abiye modeli

Beyaz kabarık abiye modeli

Abiye modeli kabarık olan bir abiye modelidir.   Kabarık olan bu abiye çok gösterişli durmaktadır.   Bel kısmındaki kuşak ile güzelleşen bu abiye özel günler için ideal bir abiyedir.

16 Kasım 2014
bosluk

Beyaz güpür kısa abiye

Beyaz güpür kısa abiye

Bu abiye kendine güveni olan bayanlar için ideal olan bir abiyedir.   Kısa oluşu abiye cesaretlilik kazandırmıştır.   İşte abiye.  

26 Eylül 2014
bosluk

Beyaz önü kısa arkası uzun abiye

Beyaz önü kısa arkası uzun abiye

Abiyemiz son yılların trend olan abiye modellerindendir. Değişik ve güzel olan abiye güpür ve şifon ile işlenilmiş olan bir abiyedir. Değişik kullanışlı ve güzel olan abiye özel geceler için ideal olan abiyedir. İşte abiye.

29 Haziran 2014
bosluk

Beyaz askılı dekolteli abiyemiz

Beyaz askılı dekolteli abiyemiz

Sevgili hanımlar elimizde çok güzel olan bir abiye modeli bulunmakadır. Abiyemiz işlemeli olan bir abiye modelidir. Taş işlemeli olan abiyemiz ihtişamı olan bir abiye modelidir. Askılı olan abiyemiz giyilmeye değer olan bir abiye modelidir. İşte abiyemiz.

4 Mart 2014
bosluk

Beyaz siyah abiye modelleri

Beyaz siyah abiye modelleri

Abiyemiz beyazla siyahın asaletini bir arada taşıyan bir abiye modelidir. Beyaz olan abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir. Siyah ve beyazı bir arada dengeleyen bu abiyemiz oldukça şık ve kullanışlı olan bir abiye modelidir. Dekolteli bir abiye giymek isteyen bayanlar için oldukça şık ve güzel olan bir abiye modelidir. İşte abiyemiz.

24 Şubat 2014
bosluk

Beyaz boyundan bağlı abiye

Beyaz boyundan bağlı abiye

Boyundan bağlı olan abiyemiz çok şık olan bir abiye modelidir.   Abiyemizin üzeri işlemeli olan bir abiye modelidir.   Abiyemiz sade olan bir abiye modelidir.   Abiyemizin üzerindeki işlemeler abiyemize şıklık ve zerafet kazandırmıştır.   Nikah törenlerinde giymek için için ideal olan bu abiyemiz çok güzel olan bir abiye örneğidir.  

27 Ocak 2014
bosluk

Beyaz straplez abiye

Beyaz straplez abiye

Genellikle her bayan özel abiyeyi tercih etmez.   Beyaz abiyeler genellikle nikah törenlerinde tercih edilen abiye modelidir.   Bu abiyemizde straplez kesim olan bir abiye modelidir.   Üst kısmı işlemeli olan bu abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir.   Şifon olan bu abiye oldukça şık olan bir abiye modelidir.   İşte abiyemiz.

1 Ocak 2014
bosluk

Beyaz uzun kollu abiye

Beyaz uzun kollu abiye

Sevgili abiye sever bayan arkadaşlar elimizde çok şık ve güzel olan bir  abiye modeli var.   Abiye örneğimiz balık etek olan bir abiye modelidir.   Abiye örneğimiz çok değişik olan bir örgü modelidir.   Üst kısmı dantel olan abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir.   İşte sizler için şık ve güzel olan abiyemiz.   […]

28 Aralık 2013
bosluk

Beyaz askılı şifon abiye

Beyaz askılı şifon abiye

Beyaz şifon abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir.   Kalın akılı olan abiyemiz çok güzel olan bir abiye modelidir.   Askılardaki bel kısmındaki işlemeler abiyemize şıklık ve zerafet kazandırmıştır.   Sizde şifon kullanışlı olan bir abiye giymek istiyorsanız bu abiyemiz tam sizlik.

26 Aralık 2013
bosluk

Beyaz straplez nikah elbisesi

Beyaz straplez nikah elbisesi

Sevgili hanımlar elimizde çok şık ve güzel olan bir abiye modelidir.   Abiyemiz straplez olan bir abiye modelidir.   Abiye işlemesi güzel olan abiye modelidir.   Beyaz renk olan abiye işlemeliri güzel olan bir abiye modelidir.   İşte abiyemiz.  

24 Aralık 2013
bosluk
moda gelinlikler Son Yazılar FriendFeed

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler


Örgü dantel modelleri Örgü dantel modelleri Social Media Tabs